Oto historia Twojego nowego partnera.

Wybierz usługę, która spełni Twoje oczekiwania. My zajmiemy się resztą.
Time To Rent

To nowoczesna wypożyczalnia samochodowa, która zajmuje się wynajmem krótko i długoterminowym, wynajmem abonamentowym dla osób prywatnych i dla firm oraz wynajmem flot dla biznesu. Wypożyczalnia samochodów działa obecnie w Warszawie (Warszawa i okolice), Gdańsku, Gdyni i Sopocie (Trójmiasto i okolice).

Obecnie Time To Rent pracuje nad otwarciem oddziałów we wszystkich największych miastach w Polsce.

Nasza oferta zbudowana jest w taki sposób, aby każdy wybrał coś dla siebie. Przy zakupie naszych samochodów współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dilerami. Nie ograniczamy się do konkretnych marek. Chcemy, aby Time To Rent wypożyczało użytkownikom samochody, którymi chcą jeździć, a nie którymi muszą jeździć.

Co nas wyróżnia wśród wypożyczalni samochodowych? Sami jesteśmy Klientami i wynajmujemy samochody w Polsce, jak również na świecie. Doświadczenie i wiedza zdobyta na rynku samochodowym oraz lata praktyki z pozycji Klienta, pozwoliły nam stworzyć nowoczesny produkt jakim jest Time To Rent.

Jesteśmy pewni, że usługi, które przygotowaliśmy pozwolą naszym użytkownikom inaczej spojrzeć na narzędzie jakim jest samochód.

Dlaczego my?
1

Nowe samochody

Wymieniamy nasze samochody co 2 lata. Zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie. Chcemy, aby wynajem stał się czymś naturalnym, a jakość samochodów decydowała o wyborze wypożyczalni.

2

Różne modele

Nasza flota to samochody przystosowane do różnych potrzeb. Wyjazdy służbowe, wyjazdy rodzinne. Duże pakowane samochody, które sprawdzają się w trasie oraz małe miejskie.

3

Pakiety dodatkowe

Poza standardami, które są fabryczne w samochodach, dobieramy różne akcesoria, które mogą pomóc w codziennym użytkowaniu za czym idzie większy komfort.